HAKKIMIZDA

16.05.2014 yılında  Eskişehir'de  TSS END SAN TİC LTD ŞTİ'ne bağlı olarak TAMAK ŞİRKETLER GRUBU desteğiyle Eskişehir'in ilk Ayak Sağlığı (PODOLOJİ) Merkezi Gülden KURAL Koordinotorlüğünde Uzm. Podolog Gaye ATAR ile birlikte DİYABET HASTALARININ diyabetik yaralarının önlenmesi, iyileştirilmesi ve kontrol altında tutulması amacıyla  kurulmuştur. Hasta ve danışan çıkarlarını gözeterek verdiğimiz hizmet, özverili çalışmalarımız,  Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uyma düsturu ile artarak giden hizmet kalitemiz sayesinde Eskişehir'in İlk ve Tek Podoloji Merkezi olarak merkezimizde tedavi olan hastalarımızın desteğiyle 16.06.2017 Tarihinde büyük bir değişime giderek TSS San Tic LTD ŞTİ bünyesinde Diamond olan ismini GOLDIAMOND olarak değiştirmiş ve ULUSLAR ARASI MARKA İSİM HAKKINI satın almıştır. Aynı dönemde kozmetik sektörüne'de giriş yapmış ve faaliyet alanlarını genişletmiştir. GOLDIAMOND PODOLOJİ merkezi olarak hizmetlerimizi Eskişehir, Kütahya, Afyon ve Bilecik'te devam ettirmekteyiz.

 

Halen burada hizmet vermekte olan GOLDIAMOND Eskişehir Şubesi hastahanelerde ve yerli basında verdiği hizmetlerden dolayı sık sık adını geçirmektedir.

 

Podolojik Muayene

Tırnak batması, nasır, tırnak mantarı, deforme ve kalınlaşmış tırnak, yürüme ve bası bozuklukları gibi hastalıkların teşhisi için Uzman Podoloğumuz tarafından yapılan Muayenedir.

 

Diyabetik Ayak Bakımı

Diyabet Hastalarında Belirli aralıklarla Ayak muayenesi yapılması gerekmektedir. Bu muayeneler ayak yarası oluşmadan tanı konulmasına yardımcı olur. yapılan tanılar sonucu bakımlarla yara önlenir.

 

Diyabetik Ayak Ülser Tedavisi

Diyabet hastalarında iyileşmeyen ülser yaralarının sıkı takibi pansumanlarını kliniğimizde yaptırabilirsiniz.

 

Yürüme Analizi ve Kişiye Özel Tabanlık

Baskı bozukluklarına bağlı nasır çatlak ve kalınlaşmaların tedavisi Diyabet hastalarının ayak yaralarının önlenmesinde büyük önem taşır

 

Onikomikoz (Mantarlı Tırnak)

Mantarlı tırnaklarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz...

 

Hiperkeratik Doku (Cilt Kalınlaşması)

Baskı bozuklukları nedeniyle oluşan hiperkeratik dokular ağrısız bir şekilde inceltip Keratinizasyon bakımıyla cildinizi ilk günkü haline döndürebiliriz.

 

Topuk Çatlakları Tedavisi

Ağrı yapan çatlak topuklarınızdan bir günde kurtulmak mümkün...

 

Callus(Nasır) Tedavisi

Ağrılı Nasırlarınızdan acısız kanamasız ve enfeksiyon kapma riski oldukça düşürülmüş koşullarla Nasırlarınızdan kurtulabilirsiniz...

 

Onikokriptozis (Tırnak Batığı) Tedavisi

Ağrılı ve enfeksiyonlu tırnak batıklarınız için bile tırnağınızı çektirmeden tedavi olup yürüyerek evinize geri dönebilirsiniz...

 

 

GOLDİAMOND AYAK SAĞLIĞI MERKEZİ İLE MUTLU ADIMLARA...

GOLDİAMON PODOLOJİ ( Eskişehir Ayak Sağlığı Merkezi ); Uzm. Podolog Gaye Atar ve Podolog Haticegül ÖZTER ile birlikte hizmetinizde.Tüm diyabetik ayak  veya ayak sağlığınız hakkında bilgi alıp tedavinizi yaptırabileceğiniz ayak sağlığı merkeziniz.

Prof. Dr. Nabi Avcı Bulvarı No:155/A Odunpazarı ESKİŞEHİR
İletişim Numaramız
0538 510 51 11 - 0533 669 25 49
Mail Adresimiz
guldenkural26@gmail.com
Eskişehir Web Tasarım