REFLEKSOLOJİ

2015 Eylül Ayında Eskişehirde ufak bir ofiste TSS END SAN TİC LTD ŞTİ'ne bağlı olarak DİAMOND ESTETİK VE KİŞİSEL BAKIM MERKEZİ Gülden KURAL Koordinatörlüğünde kozmetik ve güzellik sektörüne ilk girişini yapmıştır. Başarılı işletmecilik ve profesyonel uzmanları sayesinde kısa süre içerisinde yaptığı yatırımı karşılamış olup 2016 Eylül ayında Türkiye'nin ilklerinden olan Eskişehir'in ilk ve Tek Podoloji Kliniğinide PDL. Ramazan Emre KARADAŞLI ile birlikte bünyesine katarak kozmetik ve güzellik sektörüne ek olarak Ayak Sağlığı Sektörünü dolayısıyla Sağlık sektörünüde eklemiştir. 16.06.2017 Tarihinde büyük bir değişime giderek TSS San Tic LTD ŞTİ bünyesinde Diamond olan ismini GOLDIAMOND olarak değiştirmiş ve uluslar arası Marka isim hakkını satın almıştır.

Halen burada hizmet vermekte olan GOLDIAMOND Eskişehir Şubesi hastahanelerde ve yerli basında verdiği hizmetlerden dolayı sık sık adını geçirmektedir.

GOLDİAMOND AYAK SAĞLIĞI MERKEZİ İLE MUTLU ADIMLARA...

Ayak sağlığınız için Eskişehirin ilk podoloji ünitesinde güzellik uzmanları değil, Kocaeli Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Podoloji Bölümü Mezunu Pdl. Ramazan Emre KARADAŞLI hasta kabul etmektedir. Artık ayaklarınız steril ortamlarda steril malzemelerle bizlere emanet!

Gültepe Mahallesi Gençlik Bulvarı No:155/A Odunpazarı ESKİŞEHİR
İletişim Numaramız
0538 510 51 11 - 0222 230 76 76
Eskişehir Web Tasarım